O nas

Agencja hostess w Warszawie

Agencja hostess i modelek OBSESSION w Warszawie, ma bardzo silną pozycję na rynku. Na swoim koncie mamy setki realizacji, nie tylko w Warszawie, ale na terenie całej Polski oraz za granicą. Głównym obszarem działalności naszej agencji, jest wynajem profesjonalnych hostess, hostów oraz modelek i modeli, na potrzeby biznesowe, marketingowe oraz reklamowe.

Dysponujemy okazałą bazą hostess oraz hostów z terenu Warszawy oraz z całej Polski. Nasze modelki wyróżnia nie tylko piękna uroda i doskonała aparycja, ale także wysoka kultura osobista, naturalność oraz komunikatywność. Nasza agencja prowadzi wynajem hostess na eventy, wszelkiego rodzaju imprezy, targi oraz konferencje. Nasza kompleksowa obsługa imprez obejmuje również wynajem profesjonalnych tancerzy oraz specjalistów z zakresu animowania czasu wolnego i prowadzenia wydarzeń (konferansjerów).

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu popartemu sukcesami, jesteśmy w stanie sprostać nawet najwyższym wymaganiom. Na tle innych warszawskich agencji hostess i modelek, wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta, które przejawia się w elastyczności oraz starannemu doborowi hostess pod specyfikę eventu oraz branżę.

Zapraszamy do zapoznania się z OFERTĄ naszej agencji. Posiadamy duży wybór starannie wyselekcjonowanych kandydatów w naszej bazie modelek, a także na bieżąco organizujemy CASTINGI.